What's happening?

Pokolenie Ikea Cały Film – Obejrzyj Online Legalnie – CDA (2023)

Pokolenie Ikea Cały Film – Obejrzyj Online Legalnie – CDA (2023)

Polska
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Tylko zarejestrowani użytkownicy
mają dostęp do tej sekcji


W filmie Pokolenie Ikea online Piotr Czarny, ujmujący trzydziestoparolatek, jest przystojnym prawnikiem. Jego życie to nieustające pościgi za adrenaliną, kobietami i imprezami. Wyznacza sobie cel zapełnienia listy kochanek, zaczynając od każdej litery alfabetu. Jednak jego plany stają pod znakiem zapytania, gdy jego koleżanka z pracy, Olga – jedyna kobieta, z którą utrzymuje szczere relacje bez zaangażowania romantycznego – postawia mu ultimatum. Sprawdź gdzie obejrzeć Pokolenie Ikea cały film i to legalnie!

Pokolenie Ikea cały film polskiej produkcji z 2023 roku

Nie do końca jasne jest, jakie przesłanie chcą przekazać twórcy filmu Pokolenie Ikea cda. Opowieść o nawracającym się rozpustniku pozostawia wiele do życzenia, ponieważ impulsy, które skłaniają Czarnego do refleksji nad swoim życiem, są słabo zarysowane i szybko załatwione. Nagle on, jako uzależniony od podrywu, odczuwa niewyjaśnioną potrzebę zmian, ale zamiast podjąć działania lub przynajmniej się zastanowić, kontynuuje swoją grę pozorów. Spędzamy ponad godzinę, oczekując, aż Czarny poczuje coś więcej niż fizyczną żądzę, a gdy wreszcie coś się rusza, twórcy całego filmu Pokolenie Ikea ekino pośpiesznie zamykają historię w sugestywnej, choć niesatysfakcjonującej scenie końcowej.

Paradoksalnie, cały film Pokolenie Ikea zalukaj najlepiej funkcjonuje jako film o sztuce podrywania i przelotnych relacjach między mężczyznami a kobietami, które są inicjowane i zakończane równie spontanicznie. Nie ma miejsca na głębsze uczucia, rozmowę, zrozumienie ani nawet bezinteresowne zainteresowanie. Przedstawione na ekranie mechanizmy nie są wymyślone z powietrza. W tym zamazanym i zniekształconym obrazie odzwierciedla się popularna filozofia niektórych młodych ludzi, która polega na uprzedmiotowianiu i uproszczeniu wszystkiego, od języka i kultury pracy po relacje z drugą osobą (najczęściej ograniczone jedynie do aspektu fizycznego). Pod tym względem Pokolenie Ikea w całości online ma jeszcze pewną wartość.

Gdzie obejrzeć Pokolenie Ikea online z legalnego źródła?

Bartosz Gelner i Michalina Olszańska stworzili duet aktorski, który zasługuje na uznanie w filmie. Pomimo ograniczonej przestrzeni emocjonalnej i charakterystyki swoich postaci, obaj aktorzy potrafią przekonać jako Piotr i Olga w ich uproszczonych wersjach. Jednak scenariusz pozostawia wiele do życzenia, ponieważ w bardzo nieudolny sposób stara się zbliżyć bohaterów i przekonać nas, że są dla siebie stworzeni. Podobnie tendencyjnie traktowane są postaci drugoplanowe, które oprócz konkretnej reakcji czy pozy mają niewiele do powiedzenia. Jest to szkoda, zwłaszcza że w obsadzie pojawia się wiele nowych, młodych talentów.

Pokolenie Ikea cały film może nie spowodować katastrofy nad polskim kinem, ale jest raczej pustym, komercyjnym tworem współczesnej filmowej rozrywki. Inne, znacznie gorsze produkcje już nawiedziły miłośników rodzimej sztuki filmowej w ostatnich miesiącach. Trudno przewidzieć spektakularny sukces dla tego filmu Dawida Grala, ale nie powinni oni narzekać na frekwencję, gdyż adaptacja prozy Piotra C. cieszyła się olbrzymim powodzeniem jako literacki pierwowzór. Być może to fani oryginału i twórczości pewnego blogera/pisarza/korpodemaskatora powinni wypełnić sale kinowe, ponieważ przeciętny widz, któremu są obce refleksje Piotra C., może opuścić seans z uczuciem zdegustowania i znudzenia.

Zachęcamy do obejrzenia polskiej komedii romantycznej z elementami dramatu

Nie zrozumcie mnie źle, ale te zbiory korpofilozoficznych rozważań cieszą się dużym gronem odbiorców nie bez powodu. Są przystępne, lekkie i trafne w swoim humorze, co przemawia do cynicznych, zmęczonych i rozczarowanych codziennością czytelników. Nie każdy podchodzi do filmu Pokolenie Ikea z powagą, traktując je jako pełnoprawną zastępczą refleksję dla dojrzałych emocjonalnie osób. Choć oczywiście, zdarza się i tak. Podobny przypadek przypomina mi postać Żurnalisty, którego przepisana z pobazgranych szkolnych ławek poezja może nie mieć dużego waloru artystycznego, ale przyciąga tysiące czytelników poszukujących bardziej przystępnych utworów lirycznych. Nie widzę w tym nic złego – to wspaniałe, że ktoś jest w stanie dotrzeć do tak dużej grupy ludzi, którzy poszukują podobnych lektur i mają taką potrzebę.

U Piotra C. najbardziej krytyczne są oczywiście postaci kobiece, które są stworzone w taki sposób, by służyć podmiotowi jako przedmioty pseudoanalizy lub, co gorsze, jako podstawy do wyrażania uprzedmiotawiających komentarzy i opisów, które realizują autorskie miłosne fantazje. W efekcie powstają generalizujące puenty i cięte punchline’y. Choć rozumiem, że książkowy Czarny celowo ukrywa się za pewną fasadą, a tak naprawdę ma czułe serce i kocha wszystkie kobiety, to niestety, nawet biorąc to pod uwagę, podmiot wydaje się być osobą o niezwykle ograniczonym spojrzeniu na świat. Nie sposób go ocenić inaczej niż jako cwaniaczka, ale to w porządku – nie musimy przecież polubić głównego bohatera, o ile tylko jego niechęć może służyć czemuś i o ile całość ma coś więcej do zaoferowania.

Podsumowanie filmu Pokolenie Ikea cda

Filmowy Czarny przechodzi pewną przemianę. Choć nie jest to wiarygodnie przedstawione, a wciąż zachowuje się jak nieznośny i irytujący osobnik, trudno uwierzyć, że ktoś mógłby być emocjonalnie zaangażowany w relację z nim (tak jak Olga, grana przez Michalinę Olszańską), to jednak cały film Pokolenie Ikea online jednoznacznie potępia jego postawę. Choć bohater nie otrzymuje bezpośredniej nauki, dochodzi do wniosku, że powtarza pewne szkodliwe wzorce, podobne do błędów ojcowskich. W końcu to miłość sprawia, że najprawdopodobniej odwraca się od swojego dotychczasowego stylu życia.

Opowieść jest prosta, ale prostota nie jest jej wadą. Jednak scenariusz kuleje pod względem wiarygodności i umiejętności przedstawienia racjonalnych związków przyczynowo-skutkowych. Niedopowiedzenia pojawiają się w nieodpowiednich momentach, a przemiana Czarnego została nakreślona topornie i niepełnie. Bohaterowie drugoplanowi filmu Pokolenie Ikea do obejrzenia online są jednowymiarowi, a interakcje między nimi wydają się nienaturalne głównie ze względu na przerysowane charaktery, żarty, które nie trafiają w moje poczucie humoru, oraz kiepskie dialogi. Nadal nie wiem, czy powtarzające się błędy językowe są celowym zabiegiem mającym nadać wypowiedziom bohaterów naturalności, czy po prostu nikt nie odważył się zwrócić uwagi Dawidowi Gralowi.

Komentarze

Zarejestruj się, aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych

Świetne! Nie będę za dużo pisał żeby nie zdradzac fabuły, naprawde polecam ogladac!
Dzięki, nigdzie nie moglem tego znalezc, chyba wszedzie usuwaja za prawa autorskie
dzięki za wrzutke, mam nadzieje ze bedziecie codziennie dodawac nowosci jak na starej stronie
Takie średnie bym powiedział, ale z nudów można obejrzec
jak po rejestracji wam nie działa to po prostu odświeżcie stronę, mi pomogło
Jak dobrze że zalukaj znowu działa i to razem z bazą ekino, bo ostatnio wszystko pozamykali
Fajnie że strona działa, bo ostatnio zamkneli alltube, efilmy, fili cc, filman. Tragedia..
Od siebie moge tylko dodac że działa bez zarzutu, a juz sie bałem że wydałem hajs na darmo
Nie narzekajcie już tak na rejestracje, w dzisiejszych czasach to jest standard niestety
a już się bałem, że nigdzie tego nie znajde, bo szukałem chyba z godzine...
Polecam obejrzeć, nie przepadam za takimi klimatami, ale akurat to przypadło mi do gustu.
A ja uwielbiam takie klimaty, wciąga od samego początku i nie nudzi, polecam każdemu!
Jak najbardziej polecam oglądać w całości, ma niezłe zakończenie, w sumie nie nudziłem się
najlepsza strona z filmami i serialami!!! kocham was!
dobre to? polecacie nawet jak ktoś nie lubi takich klimatów?
jest w porządku, chociaż spodziewałem się czegoś więcej, ale i tak daje 8/10
Szkoda tylko że czasy się zmieniły i trzeba się rejestrować, ale przynajmniej działa
Super że serwis zalukaj znowu stanął na nogi, bo na cda nie mogłem tego znaleźć
w sam raz na wieczór, śmiało mogę polecić jak ktoś jeszcze nie oglądał
ta, przyzwyczajajcie sie do rejestrowania na tego typu stronach bo niestety teraz to juz norma
znajomi mi polecili i ostatecznie nie żałuje, spoko się oglądalo
uff, jak dobrze że zalukaj wróciło do świata żywych, bo nigdzie tego nie ma
Rewelacja!! Muzyka 10/10 nie sugerujcie się opiniami innych, warto zobaczyć!!
Dobre, polecam. U mnie normalnie da się oglądać, nie zacina, może to wina waszego internetu
Oceniam 9/10, myślałem że mi nie przypasuje ale jednak jest ok


Tytuł oryginalny Pokolenie Ikea
Ocena IMDb 6.3

Director

Director

Cast

Udostępnij:

Podobne tytuły

Ratatuj Cały Film (2007) – Obejrzyj Online z Dubbingiem – Lektor CDA
Nietykalni Cały Film • Obejrzyj Online z Lektorem • Napisy CDA (2011)
Auta 3 Cały Film – Obejrzyj Online z Dubbingiem – Lektor CDA [2017]
Maurycy Cały Film (1987) Obejrzyj Online – Lektor CDA
Boys – Jongens (2014) Cały Film – Obejrzyj Online z Lektorem!
Adventures of the Naked Umbrella [2023] Cały Film Online – Gdzie Obejrzeć Już Dziś?
Kevin sam w domu Cały Film – Obejrzyj Online z Lektorem (1990) CDA
Zmierzch 5 Przed świtem. Część 2 Cały Film – Obejrzyj Online z Lektorem – CDA [2012]
Pan Wilk i spółka. Bad Guys Cały Film • Obejrzyj Online • Dubbing & Lektor CDA (2022)
Challengers (2023) Cały Film – Gdzie Oglądać Online? Polski Lektor CDA
Niebezpieczni dżentelmeni Cały Film – Obejrzyj Online Legalnie (2023)
Uśmiech losu [2023] Cały Film Online – Gdzie Obejrzeć Legalnie?